služby

Nebankovní hypotéka - půjčka se zástavou Prachatice

Nepůjčila Vám banka? Jste majitelem nemovitosti? Hrozí Vám dražba? Zaplatíme za Vás dluhy a nastavíme splátky Vašim možnostem.

ikona času

Hypotéku s Vámi vyřídíme rychle

ikona papírování

Bez zbytečného papírování

ikona férové jednání

Férové jednání

ikona otaznik

Poradenství zdarma

 

Pojďte do toho s námi!

  • Sazba od 6,95 % p. a.
  • Splatnost až 30 let
  • Splátkové prázdniny
  • Žádné skryté poplatky
  • Nejvýhodnější podmínky na trhu

Pro koho nebankovní hypotéky jsou?

ikona

Všechny, kteří potřebují rychle řešit problémy

ikona

Všechny, kteří se chtějí vyhnout dražbě

ikona

Každého, kdo si chce splnit svůj sen

 

Chci nebankovní hypotéku

Kontaktní údaje
Doplňující informace
Povinné položky jsou označeny *

Co je to nebankovní hypotéka?

Nebankovní hypotéka spočívá v tom, že si peníze nepůjčíte od banky, ale od jiného finančního specialisty. Výhodou této hypotéky jsou volnější podmínky, jelikož ji můžete získat i ručením nemovitostí a bez výpisu z registru dlužníků. Také se zbavíte zbytečné byrokracie a dlouhého vyřizování.

 

Hypotéky bez registru - Jak fungují?

Do registru dlužníků se můžete dostat v případě, že nesplácíte půjčky, hypotéku nebo i splátky například za telefon. Do těchto registrů pak nahlížejí především banky, když si zažádáte o další úvěr či hypotéku. Záznamy v registru Vám tak mohou získání peněz pořádně zkomplikovat. Víte, že máte záznam? A potřebujete poradit, jak se nahlížení do registru dlužníků vyhnout? Pořiďte si nebankovní hypotéku u nás.

 

Nebankovní hypotéky se zástavou poskytujeme v několika městech České republiky. Rádi vám poradíme s nebankovní hypotékou v Karviné, obrátit se na nás můžete i s hypotékami v Ostravě. Poskytujeme také nebankovní hypotéky v České Třebové.  Pokud žijete jinde v Pardubickém kraji, rádi vám poskytneme nebankovní hypotéku v Litomyšli, stejně jako nebankovní hypotéku se zástavou ve Svitavách. Působíme i v Jihočeském kraji, a tak vám rádi pomůžeme s nebankovní hypotékou v Písku.