služby

Nebankovní půjčka pro podnikatele Svitavy

Nepůjčila Vám banka a potřebujete další finance pro své podnikání? Od toho jsme tady a pomůžeme Vám.

ikona času

Půjčku s Vámi vyřídíme do 24 hodin

ikona papírování

Bez zbytečného papírování a prokazování příjmů

ikona nízké úroky

Nízké úroky

ikona férové jednání

Férový přístup

 

Pojďte do toho s námi!

  • Půjčka bez registru
  • Půjčka bez doložení příjmů
  • Získáte od 10 000 až do 50 000 Kč
  • Splátky již od 500 Kč
  • Žádné skryté poplatky

Na co můžu nebankovní půjčky pro OSVČ použít?

ikona

Nákup materiálu

ikona

Nákup zařízení (mobil, notebook)

ikona

Provozní výdaje firmy

 

Chci si půjčit

Kontaktní údaje
Doplňující informace
Povinné položky jsou označeny *

Co jsou to nebankovní půjčky pro OSVČ?

Nebankovní půjčka spočívá v tom, že si peníze nepůjčíte od banky, ale od jiného finančního specialisty. Výhodou těchto půjček jsou volnější podmínky, jelikož půjčku můžete získat i bez doložení příjmů a výpisu z registru dlužníků. Také se zbavíte zbytečné byrokracie a dlouhého vyřizování. Půjčky bez registru a doložení příjmů ovšem platí pouze pro OSVČ.

 

Půjčky bez registru - Jak fungují?

Do registru dlužníků se můžete dostat v případě, že nesplácíte půjčky, hypotéku nebo i splátky například za telefon. Do těchto registrů pak nahlížejí především banky, když si zažádáte o další půjčku či hypotéku. Záznamy v registru Vám tak mohou získání peněz pořádně zkomplikovat. Víte, že máte záznam? A potřebujete poradit, jak se nahlížení do registru dlužníků vyhnout? Pokud jste OSVČ, rádi vám poskytneme nebankovní půjčku.

 

Půjčky a úvěry pro podnikatele a OSVČ

Podnikáte a potřebujete půjčit peníze? U nás se nesetkáte s přísnými podmínkami ani složitou byrokracií. Nebankovní půjčku pro OSVČ navíc získáte velice rychle, transparentně a za výhodných podmínek.

 

Nebankovní půjčky pro podnikatele poskytujeme v několika městech České republiky. Rádi vám poradíme s nebankovní půjčkou v Karviné, obrátit se na nás můžete i s půjčkami v Ostravě, půjčky pro podnikatele vyřizujeme i ve Frýdku-Místku, stejně tak vám pomůžeme s nebankovní půjčkou i v Havířově, postaráme se vám o půjčku i v Orlové. Půjčku pro OSVČ vyřešíme i v Opavě. Pokud potřebujete radu ohledně nebankovních půjček v Českém Těšíně nebo půjček pro OSVČ v Třinci, neváhejte se na nás také obrátit. Poskytujeme také nebankovní půjčky v České Třebové. Pokud žijete jinde v Pardubickém kraji, rádi vám poskytneme nebankovní půjčku v Litomyšli. Působíme i v Jihočeském kraji, a tak vám rádi pomůžeme s nebankovní půjčkou v Písku, stejně tak vám ušetříme starosti s podnikatelskou nebankovní půjčkou v Prachaticích.