služby

Reverzní hypotéka pro seniory Litomyšl

Chcete si užívat důchodu? Potřebujete peníze, ale banka Vám z
důvodu věku nepůjčí? Od toho jsme tady!

ikona času

Hypotéku s Vámi vyřídíme rychle

ikona papírování

Bez zbytečného papírování

ikona poradenství

Poradenství zdarma

ikona peníze

Peníze pro vlastní potřebu bez omezení

 

Pojďte do toho s námi!

  • Peníze na základě smlouvy o zápůjčce a zástavní smlouvy
  • Až 50 % z hodnoty nemovitosti
  • Bez převodu nemovitosti
  • Vždy férové jednání
  • Žádné skryté poplatky
  • Peníze rychle a jednoduše

Pro koho reverzní hypotéky jsou?

ikona

Seniory, kteří se nechtějí omezovat

ikona

Všechny, kteří z důvodu věku nedosáhnou na půjčku

ikona

Každého, kdo si chce svůj důchod užít

 

Chci reverzní hypotéku

Kontaktní údaje
Doplňující informace
Povinné položky jsou označeny *

Co je to reverzní neboli americká hypotéka?

Americká hypotéka (reverzní hypotéka) spočívá v tom, že si peníze nepůjčíte na pořízení nemovitosti, ale vlastní nemovitosti použijete pro získání peněz. Finanční specialista Vám poskytne až 50 % hodnoty nemovitosti na základě smlouvy o zápůjčce a zástavní smlouvy k nemovitosti. Výhodou této hypotéky pro seniory je možnost získání peněz bez omezení věkem a aktuální finanční situací. Vyřizování reverzní hypotéky je navíc zbavíte zbytečné byrokracie a dlouhého vyřizování. Nemovitost dále užíváte a hypotéku navíc nesplácíte. Vše se řeší až při případném prodeji nemovitosti či dědickém řízení.

 

Jak získat reverzní hypotéku?

Reverzní hypotéka je určená pro seniory, kteří vlastní nemovitost. Nezáleží na vaší finanční situaci ani věku či zdravotním stavu. O peníze můžete požádat rychle a jednoduše pomocí našeho kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět hned, jak jen to bude možné. Spolehnout se můžete na naše férové jednání a vstřícnost.

Reverzní hypotéku pro seniory vám pomůžeme vyřešit hned v několika městech České republiky. V Moravskoslezském kraji vám pomůžeme s hypotékou pro seniory v Karviné i reverzní americkou hypotékou v Ostravě. Pokud bydlíte v Pardubickém kraji, pomůžeme vám sjednat reverzní hypotéku hned ve dvou městech - hypotéky pro seniory v České Třebové a reverzní hypotéky ve Svitavách. Působíme i v Jihočeském kraji, a tak se na nás můžete obrátit ohledně reverzní hypotéky v Písku nebo hypotéky pro seniory v Prachaticích