služby

Nebankovní půjčka pro OSVČ

Nepůjčila Vám banka a potřebujete další finance pro své podnikání? Pomůžeme vám.

ikona času

Půjčku s Vámi vyřídíme do 24 hodin

ikona papírování

Bez zbytečného papírování a prokazování příjmů

ikona nízké úroky

Nabízíme nízké úroky

ikona férové jednání

Zakládáme si na férovosti

 

Pojďte do toho s námi!

  • Získáte od 10 000 až do 50 000 Kč
  • Půjčka bez registru
  • Půjčka bez doložení příjmů
  • Splátky již od 500 Kč
  • Žádné skryté poplatky

Na co můžu nebankovní půjčky pro OSVČ použít?

ikona

Nákup materiálu

ikona

Nákup zařízení (mobil, počítač)

ikona

Provozní výdaje firmy

 

Chci si půjčit

Kontaktní údaje
Doplňující informace
Povinné položky jsou označeny *

Co jsou to nebankovní půjčky pro OSVČ?

Nebankovní půjčka spočívá v tom, že si peníze nepůjčíte od banky. Půjčku vám místo banky poskytne jiný finanční specialista, tey nebankovní společnost.  Výhodou těchto půjček jsou především jejich volnější podmínky. Nebankovní půjčku můžete získat bez výpisu z registru dlužníků i doložení příjmů. Další výhodou pak je snadné zřízení. Půjčku získáte bez zbytečné byrokracie a dlouhých časových prodlev. Půjčky bez registru a doložení příjmů ovšem platí pouze pro podnikatele.

 

Půjčky bez registru - Jak fungují?

Co je to registr dlužníků? Do registru dlužníků se můžete dostat v případě, že nesplácíte půjčky, hypotéku nebo i splátky například za telefon. V případě, že si zažádáte o hypotéku nebo půjčku, nahlíží do registru banky. Záznamy v registru Vám tak mohou získání peněz pořádně zkomplikovat. Víte, že máte záznam? A potřebujete poradit, jak se nahlížení do registru dlužníků vyhnout? Pokud jste OSVČ, rádi vám poskytneme nebankovní podnikatelskou půjčku.

 

Půjčky a úvěry pro podnikatele a OSVČ

Podnikáte a potřebujete půjčit peníze? U nás se nesetkáte s přísnými podmínkami ani složitou byrokracií. Nebankovní půjčku pro OSVČ navíc získáte velice rychle, transparentně a za výhodných podmínek.

 

Nebankovní půjčky pro OSVČ poskytujeme v několika městech České republiky. Rádi vám poradíme s nebankovní půjčkou v Karviné i půjčkou pro podnikatele v Ostravěpůjčky pro podnikatele vyřizujeme i ve Frýdku-Místku, stejně tak vám pomůžeme s nebankovní půjčkou i v Havířově, postaráme se vám o půjčku i v Orlové. Půjčku pro OSVČ vyřešíme i v Opavě. Pokud potřebujete radu ohledně nebankovních půjček pro podnikatele v Českém Těšíně nebo půjček pro OSVČ v Třinci, neváhejte se na nás také obrátit. Poskytujeme také nebankovní půjčky v České Třebové. Pokud žijete jinde v Pardubickém kraji, rádi vám poskytneme nebankovní půjčku v Litomyšli, stejně jako nebankovní podnikatelskou půjčku ve Svitavách. Působíme i v Jihočeském kraji, a tak vám rádi pomůžeme s nebankovní půjčkou v Písku, stejně tak vám ušetříme starosti s podnikatelskou nebankovní půjčkou v Prachaticích.