služby

Nebankovní půjčka pro živnostníky

Nedostali jste půjčku od banky a potřebujete další finance pro své podnikání? Pomůžeme Vám.

ikona času

Půjčku s Vámi vyřídíme do 24 hodin

ikona papírování

Bez zbytečného papírování a prokazování příjmů

ikona nízké úroky

Nízké úroky

ikona férové jednání

Férový přístup

 

Pojďte do toho s námi!

  • Půjčka pro živnostníky bez registru
  • Půjčka bez doložení příjmů
  • Získejte až 50 000 Kč
  • Splátky již od 500 Kč
  • Žádné skryté poplatky

Na co můžu nebankovní půjčky pro živnostníky použít?

ikona

Nákup materiálu

ikona

Nákup zařízení (mobil, notebook)

ikona

Provozní výdaje firmy

 

Chci si půjčit

Kontaktní údaje
Doplňující informace
Povinné položky jsou označeny *

Co jsou to nebankovní půjčky pro živnostníky?

Nebankovní půjčka spočívá v tom, že si peníze nepůjčíte od banky, ale od jiného finančního specialisty. Využít je tak můžete v případě, kdy byste na klasickou bankovní půjčku nedosáhli nebo jste se například ocitli v registru dlužníků. Výhodou těchto půjček jsou volnější podmínky, jelikož půjčku můžete získat i bez doložení příjmů a výpisu z registru dlužníků. Nebankovní půjčku pro živnostníky můžete také získat velmi jednoduše - bez zbytečné byrokracie a dlouhého vyřizování. Půjčky bez registru a doložení příjmů ovšem platí pouze pro OSVČ, musíte tak být podnikatel.

 

Půjčky bez registru dlužníků - Jak fungují?

Do registru dlužníků se můžete dostat v případě, že nesplácíte půjčky, hypotéku nebo i splátky například za telefon. Do těchto registrů pak nahlížejí především banky, když si zažádáte o další půjčku či hypotéku. Záznamy v registru Vám tak mohou získání peněz pořádně zkomplikovat. Pokud víte, že máte v registru dlužníků záznam, nejjednoduší cestou jak získat půjčku pro vás pravděpodobně budou právě nebankovní půjčky. Pokud jste OSVČ, rádi vám poskytneme nebankovní půjčku. Nahlížení do registru se s námi vyhnete.

 

Půjčky a úvěry pro živnostníky

Podnikáte na IČO a potřebujete půjčit peníze? U nás se nesetkáte s přísnými podmínkami ani složitou byrokracií. Nebankovní půjčku pro OSVČ navíc získáte velice rychle, transparentně a za výhodných podmínek. "Ičaři" si u nás mohou jenoduše a rychle půjčit až 50 000 korun, bez skrytých poplatků. Naše splátky nevíc začínají na pouhých 500 korunách.

 

Na co lze použít půjčku pro živnostníky?

Půjčku pro živnostníky můžete použít jak pro start, tak i pro nakopnutí a povzbuzení vašeho podnikání. Pokud v začátku svého podnikání potřebujete pomoci při nakoupení techniky, počítače, materiálu nebo například vybavení kanceláří, průjčka pro živnostníky může být tím pravým řešením. Stejně tak je možné půjčky využít například, když vám vznikne nějaká škoda na majetku, kterou je nutné co nejrychleji napravit, když se váš klient zpozdí se zaplacením faktur nebo když potřebujete více financí na nákup firemního auta.

Nebankovní půjčky pro živnostníky poskytujeme v několika městech České republiky. Rádi vám poradíme s nebankovní půjčkou v Karviné, obrátit se na nás můžete i s půjčkami v Ostravě, půjčky pro podnikatele vyřizujeme i ve Frýdku-Místku, stejně tak vám pomůžeme s nebankovní půjčkou i v Havířově, postaráme se vám o půjčku i v Orlové. Půjčku pro OSVČ vyřešíme i v Opavě. Pokud potřebujete radu ohledně nebankovních půjček v Českém Těšíně nebo půjček pro OSVČ v Třinci, neváhejte se na nás také obrátit. Poskytujeme také nebankovní půjčky v České Třebové. Pokud žijete jinde v Pardubickém kraji, rádi vám poskytneme nebankovní půjčku v Litomyšli, stejně jako nebankovní podnikatelskou půjčku ve Svitavách. Působíme i v Jihočeském kraji, a tak vám rádi pomůžeme s nebankovní půjčkou v Písku, stejně tak vám ušetříme starosti s podnikatelskou nebankovní půjčkou v Prachaticích.