služby

Nebankovní půjčky pro firmy

Nedostali jste půjčku od banky a potřebujete finance pro své podnikání? Vaši situaci vám pomůžeme vyřešit.

ikona času

Půjčku s Vámi vyřídíme do 24 hodin

ikona papírování

Bez zbytečného papírování a prokazování příjmů

ikona nízké úroky

Nabízíme nízké úroky

ikona férové jednání

Zakládáme si na férovosti

 

Pojďte do toho s námi!

  • Získáte od 10 000 až do 50 000 Kč
  • Podnikatelská půjčka bez registru
  • Půjčka bez doložení příjmů
  • Splátky již od 500 Kč
  • Bez skrytých poplatků

Na co můžu nebankovní půjčky pro firmy použít?

ikona

Nákup materiálu

ikona

Nákup zařízení (mobil, počítač)

ikona

Provozní výdaje firmy

 

Chci půjčit

Kontaktní údaje
Doplňující informace
Povinné položky jsou označeny *

Co jsou to nebankovní půjčky pro firmy?

Nebankovní půjčka spočívá v tom, že si peníze nepůjčíte od banky. Půjčku vám místo banky poskytne jiný finanční specialista, tedy nebankovní společnost.  Výhodou těchto půjček jsou především jejich volnější podmínky. Nebankovní půjčku můžete získat bez nutnosti doložení příjmů nebo výpisu z registru dlužníků. Další výhodou pak je velice snadné zřízení nebankovních podnikatelských půjček. Půjčku pro OSVČ totiž získáte bez zbytečné byrokracie a dlouhých časových prodlev. Naše půjčky bez registru a doložení příjmů ovšem platí pouze pro podnikatele, nepodnikatelům je neposkytujeme.

 

Nebankovní půjčky bez registru - Jak fungují?

Jak se může člověk dostat do registru dlužníků? Do registru dlužníků se můžete dostat v případě, že nesplácíte půjčky, hypotéku nebo i splátky například za telefon. V případě, že si zažádáte o hypotéku nebo půjčku, nahlíží do registru banky a ověřují si vaši finanční situaci. Záznamy v registru Vám tak mohou získání peněz z další půjčky pořádně zkomplikovat. Víte, že vaše jméno v registru dlužníků je? Potřebujete poradit, jak se nahlížení do registru dlužníků vyhnout a i přesto získat finance? Pokud jste OSVČ, rádi vám poskytneme nebankovní podnikatelskou půjčku. Rychle, transparentně a výhodně.

 

Půjčky a úvěry pro podnikatele a OSVČ

Podnikáte a potřebujete půjčit peníze? Do složité finanční situace se může dostat úplně každý, i úspěšný podnikatel. Pokud potřebujete podnikatelskou půjčku opravdu rychle a jednoduše, rádi vám pomůžeme. U nás se nesetkáte s přísnými podmínkami, složitou byrokracií ani dlouhým vyřizováním. Nebankovní půjčku pro OSVČ s vámi vyřídíme rychle, transparentně a za výhodných podmínek.

 

Působíme téměř po celé republice a nebankovní půjčky pro firmy s vámi vyřídímě hned v několika českých městech. Rádi vám poradíme s nebankovní půjčkou pro firmy v Karviné i půjčkou pro podnikatele v Ostravěpůjčky pro podnikatele vyřizujeme i ve Frýdku-Místku. Stejně tak vám pomůžeme s nebankovní půjčkou pro OSVČ v Havířově a postaráme se vám o půjčku i v Orlové. Pokud budete mít zájem, půjčku pro OSVČ s vámi vyřešíme i v Opavě. Pokud potřebujete radu ohledně nebankovních půjček pro podnikatele v Českém Těšíně nebo půjček pro OSVČ v Třinci, neváhejte se na nás také obrátit. Jste z Čech? Poskytujeme také nebankovní půjčky v České Třebové. Pokud žijete jinde v Pardubickém kraji, rádi vám poskytneme nebankovní půjčku v Litomyšli, stejně jako nebankovní podnikatelskou půjčku ve Svitavách. Působíme ale také v Jihočeském kraji, a tak se na nás obraťte ohledně nebankovní půjčky v Písku, stejně tak vám ušetříme starosti s podnikatelskou nebankovní půjčkou v Prachaticích.