služby

Půjčka pro podnikatele bez registru

Vaše jméno je v registru dlužníků, ale vy potřebujete půjčit peníze pro své podnikání? Pomůžeme Vám dostat se z problémů.

ikona času

Půjčku s Vámi vyřídíme do 24 hodin

ikona papírování

Bez zbytečného papírování a prokazování příjmů

ikona nízké úroky

Nízké úroky

ikona férové jednání

Férový přístup

 

Pojďte do toho s námi!

  • Půjčka pro OSVČ bez registru
  • Podnikatelská půjčka bez doložení příjmů
  • Získáte od 10 000 až do 50 000 Kč
  • Měsíční splátky již od 500 Kč
  • Bez skrytých poplatků

Na co můžu nebankovní půjčky pro podnikatele použít?

ikona

Nákup materiálu

ikona

Nákup zařízení (mobil, notebook)

ikona

Provozní výdaje firmy

 

Chci si půjčit

Kontaktní údaje
Doplňující informace
Povinné položky jsou označeny *

Co je to nebankovní podnikatelská půjčka? 

Nebankovní půjčka spočívá v tom, že si peníze nepůjčíte od banky, ale od jiného, tedy nebankovního finančního specialisty. Výhodou nebankovních půjček jsou volnější podmínky, jelikož půjčku můžete získat i bez doložení příjmů a výpisu z registru dlužníků. Dalším bonusem je, že nebankovní společnost vám ušetří čas, který byste strávili složitou byrokracií a papírováním. Půjčky bez registru a doložení příjmů ovšem platí pouze pro OSVČ, tedy podnikatele.

 

Podnikatelské půjčky bez registru - Jak fungují?

Do registru dlužníků se můžete dostat v případě, že nesplácíte své půjčky, hypotéku nebo i splátky například za vybavení kanceláří a podobně. Do těchto registrů pak nahlížejí banky, když si zažádáte o další půjčku, hypotéku nebo úvěr. Záznamy v registru Vám tak mohou získání peněz pořádně zkomplikovat. Dostali jste se do registru dlužníků? Při žádosti o nebankovní půjčku se můžete nahlížení do registru dlužníků jednoduše vyhnout. Pokud podnikáte, rádi vám poskytneme nebankovní půjčku. My u podnikatelských půjček do registru nenahlížíme.

 

Půjčky pro podnikatele a OSVČ

Každému podnikateli se může stát, že bude potřebovat rychle něco zaplatit. Pokud se dostanete jako OSVČ do situace, kdy budete rychle potřebovat půjčit peníze, neváhejte se na nás obrátit. Naše společnost nemá přísné podmínky, složité papírování a vyřízení půjček zvládneme i do druhého dne. Nebankovní půjčku pro začínající i již zkušené podnikatele u nás vyřídíte rychle, transparentně a za výhodných podmínek. 

 

Nebankovní půjčky pro začínající podnikatele poskytujeme v několika městech České republiky. Rádi vám poradíme s nebankovní půjčkou pro OSVČ v Karviné, obrátit se na nás můžete i s půjčkami v Ostravě, půjčky pro podnikatele vyřizujeme i ve Frýdku-Místku. Stejně tak vám pomůžeme s nebankovní půjčkou i v Havířově a postaráme se vám o půjčku pro podnikatele i v Orlové. Půjčku pro OSVČ vyřešíme i v Opavě. Pokud potřebujete radu ohledně nebankovních půjček v Českém Těšíně nebo půjček pro OSVČ v Třinci, neváhejte se na nás také obrátit. Poskytujeme také nebankovní půjčky v České Třebové. Pokud žijete jinde v Pardubickém kraji, rádi vám poskytneme nebankovní půjčku v Litomyšli, stejně jako nebankovní podnikatelskou půjčku ve Svitavách. Působíme i v Jihočeském kraji, a tak vám rádi pomůžeme s nebankovní půjčkou v Písku, stejně tak vám ušetříme starosti s podnikatelskou nebankovní půjčkou v Prachaticích.