služby

Půjčka pro začínající podnikatele

Nepůjčila Vám banka a potřebujete finance pro začátek svého podnikání? Od toho jsme tady a pomůžeme Vám.

ikona času

Půjčku s Vámi vyřídíme do 24 hodin

ikona papírování

Bez zbytečného papírování a prokazování příjmů

ikona nízké úroky

Nízké úroky

ikona férové jednání

Férový přístup

 

Pojďte do toho s námi!

  • Podnikatelská půjčka bez registru
  • Půjčka bez doložení příjmů
  • Získáte od 10 000 až do 50 000 Kč
  • Měsíční splátky již od 500 Kč
  • Žádné skryté poplatky

Na co můžu nebankovní půjčky pro začínající podnikatele použít?

ikona

Nákup materiálu

ikona

Nákup zařízení (mobil, notebook)

ikona

Provozní výdaje firmy

 

Chci si půjčit

Kontaktní údaje
Doplňující informace
Povinné položky jsou označeny *

Nebankovní podnikatelská půjčka - co to znamená? 

Rozdíl mezi nebankovní půjčkou a půjčkou od banky spočívá v tom, že u nebankovní půjčky si peníze nepůjčíte od banky, ale od jiného finančního specialisty. Výhodou těchto půjček jsou volnější podmínky, jelikož takovou nebankovní půjčku můžete získat i bez doložení příjmů a výpisu z registru dlužníků. Dalším bonusem je, že nebankovní společnost vás ušetří zbytečné a složité byrokracie a papírování. Půjčky bez registru a doložení příjmů ovšem platí pouze pro OSVČ, tedy podnikatele, a nepodnikatelům půjčky neposkytujeme.

 

Půjčky bez registru - Jak fungují?

Do registru dlužníků se můžete dostat v případě, že nesplácíte své půjčky, hypotéku nebo i splátky například za vybavení domácnosti, kanceláří, telefon a podobně. Do těchto registrů pak nahlížejí především banky, když si zažádáte o další půjčku či hypotéku. Záznamy v registru Vám tak mohou získání peněz pořádně zkomplikovat. Dostali jste se do registru dlužníků? Víte, že máte záznam? Při žádosti o nebankovní půjčku se můžete nahlížení do registru dlužníků vyhnout. Pokud jste OSVČ, tedy podnikáte, rádi vám poskytneme nebankovní půjčku, při které do registru nenahlížíme.

 

Půjčky a úvěry pro podnikatele a OSVČ

Každému podnikateli se může stát, že bude potřebovat rychle něco zaplatit, ať už materiál nebo techniku. Pokud se dostanete jako OSVČ do situace, že rychle potřebujete půjčit peníze, rychle můžete problém vyřešit. Naše společnost nemá přísné podmínky, složité papírování ani dlouhou dobu vyřízení. Nebankovní půjčku pro začínající i již zkušené podnikatele u nás vyřídíte do 24 hodin, transparentně a za výhodných podmínek. 

 

Nebankovní půjčky pro začínající podnikatele poskytujeme v několika městech České republiky. Rádi vám poradíme s nebankovní půjčkou pro OSVČ v Karviné, obrátit se na nás můžete i s půjčkami v Ostravě, půjčky pro podnikatele vyřizujeme i ve Frýdku-Místku. Stejně tak vám pomůžeme s nebankovní půjčkou i v Havířově a postaráme se vám o půjčku pro podnikatele i v Orlové. Půjčku pro OSVČ vyřešíme i v Opavě. Pokud potřebujete radu ohledně nebankovních půjček v Českém Těšíně nebo půjček pro OSVČ v Třinci, neváhejte se na nás také obrátit. Poskytujeme také nebankovní půjčky v České Třebové. Pokud žijete jinde v Pardubickém kraji, rádi vám poskytneme nebankovní půjčku v Litomyšli, stejně jako nebankovní podnikatelskou půjčku ve Svitavách. Působíme i v Jihočeském kraji, a tak vám rádi pomůžeme s nebankovní půjčkou v Písku, stejně tak vám ušetříme starosti s podnikatelskou nebankovní půjčkou v Prachaticích.